• Nowy

Rhipsalis 'Shaferi' Rypsalis

1046
Nowy produkt

Rhipsalis Shaferi, Rypsalis Shaferi, Kaktus leśny Shaferi, Patyczak Shaferi.

  • śr. donicy 21 cm,  - tylko odbiór osobisty
2 szt.
218,00 zł
Brutto

Rypsalis Shaferi, Rhipsalis Shaferi, Kaktus leśny Shaferi, Patyczak Shaferi.

Rhipsalis baccifera subs. shaferi  jest epifitycznym kaktusem z dżungli, rzadko spotykanym podgatunkiem bardziej pospolitego Rhipsalis baccifera. Rhipsalis shaferi wyróżnia się mniejszą ilością włosów na łodygach, prawie gładkie pędy wyglądają bardzo ciekawie, co staje się jeszcze bardziej zauważalne, gdy się rozrastają i opadają kaskadowo.

Wymagania:  łatwy w uprawie

Stanowisko: miejsce jasne, światło pośrednie, lekki półcień.

Gleba: uniwersalna, przepuszczalna

Woda: W lecie podlewamy umiarkowanie, zimą oszczędniej, nie należny jednak dopuścić do całkowitego przeschnięcia bryły korzeniowej.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Rhipsalis Shaferi modna roślina z insta do biura do firmy do mieszkania, Rypsalis Shaferi, Kaktus leśny Shaferi, Patyczak Shaferi roślina

Kup Rhipsalisa Shaferi, Rypsalisa Shaferi, Kaktusa leśnego Shaferi, Patyczaka Shaferi - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1046
Nowy produkt
2 szt.

9 innych produktów w tej samej kategorii: