• Nowy

Epiphyllum 'Anthonyanus' Epifyllum Kaktus Zygzak

1068
Nowy produkt

Selenicereus Anthonyanus ,Kaktus Zygzak, Epiphyllum Anthonyanus, Epifyllum Anthonyanus.

  • Śr. donicy 21 cm, długość 60 cm - tylko odbiór osobisty
1 szt.
218,00 zł
Brutto

Epiphyllum Anthonyanus, Epifyllum Anthonyanus, Selenicereus Anthonyanus, Kaktus Zygzak.

Ma błyszczące, długie płaskie, twarde łodygi, których charakterystyczną cechą są mocno ząbkowane brzegi, stąd też nazywany jest Zygzakiem. Przy odpowiedniej pielęgnacji można cieszyć się jego pięknymi, wielobarwnymi kwiatami wyrastającymi bezpośrednio z łodyg i mogą one osiągać aż 20 cm średnicy. Epiphyllum to epifit tropikalny, co oznacza, że rozwija się na skałach lub innych drzewach nie pobierając składników odżywczych z roślin żywicielskich. Składniki odżywcze pobiera z rozkładającej się materii organicznej, wody deszczowej oraz wilgoci z gleby. W naturalnych warunkach można go znaleźć w Meksyku, w lasach deszczowych, gdzie przy pomocy korzeni  wspina się po koronach drzew.

Miejsce uprawy:  potrzebuje miejsca z dużą ilością światła, nie należy jednak narażać go na zbyt duże nasłonecznienie.

Podlewanie: bardzo umiarkowane, przed każdym kolejnym podlaniem ziemia powinna przeschnąć, nie powinien być jednak zbyt mocno przesuszany.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Epiphyllum Anthonyanus, Epifyllum Anthonyanus, Selenicereus Anthonyanus ,Kaktus Zygzak modna roślina doniczkowa z insta do biura do domu do firmy

Kup Epiphyllum Anthonyanus, Epifyllum Anthonyanus, Selenicereusa Anthonyanuas ,Kaktusa Zygzaka - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1068
Nowy produkt
1 szt.

9 innych produktów w tej samej kategorii: