• Nowy

Sansevieria 'Laurentii' Sansewieria

1087
Nowy produkt

Sansewieria Laurentii, Sansevieria Laurentii.

  • śr. donicy 17 cm, wys. 65 cm  
6 szt.
92,00 zł
Brutto

Sansevieria Laurentii, Sansewieria Laurentii, Wężownica-Roślina.  

Roślina wężownica gwinejska ma długie proste liście, które są ciemnozielone z wyróżniającą się żółtą krawędzią. Zdobią je nieregularne, szaro-zielone paski krzyżowe.  Liście wyrastają z rozety a kształt szabli liści sprawiają iż dorastają do 100-150 cm wysokości. Jest rośliną odporną na niekorzystne warunki klimatyczne panujące w pomieszczeniach, a także wymagającą minimum pielęgnacji, dlatego od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Roślina pochodzi z tropikalnych rejonów Afryki. 

Miejsce uprawy : sansevieria jest rośliną bardzo odporną, toleruje praktycznie każde warunki, chociaż najlepiej rośnie w miejscach dobrze oświetlonych.

Podlewanie : rośliny te  podlewamy raczej rzadko, nie tolerują nadmiaru wody.

Ciekawostka : Poprawia powietrze w pomieszczeniu, zmniejszając ilość toksycznych substancji.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sansevieria Laurentii łatwa w uprawie oczyszczająca powietrze roslina ze sklepu internetowego online z wysyłką, Sansewieria Laurentii,

Kup Sansewierię Laurentii, Sansevierię Laurentii, Wężownicę roślinę - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1087
Nowy produkt
6 szt.

9 innych produktów w tej samej kategorii: