Duży Fikus ‘Amstel King' Wielki Ficus drzewko

987
Nowy produkt

Duży Fikus Amstel King Drzewko, Wielki Ficus Amstel King drzewko, Duży Figowiec Amstel King drzewko.

  • śr. donicy 34 cm, wys.160 cm tylko odbiór osobisty
1 szt.
699,00 zł
Brutto

Duży Fikus Amstel King Drzewko, Wielki Ficus Amstel King drzewko, Duży Figowiec Amstel King drzewko.

Fikus Amstel King charakteryzuje się wąskimi podłużnymi liśćmi, w kolorze ciemnej zieleni, choć młode maja odcień miedziany. Należy on do rodziny morwowatych i pochodzi z terenów Indii oraz Pakistanu, gdzie jest czczony przez wyznawców hinduizmu. W warunkach domowych osiąga rozmiary niewielkiego drzewka. Jednak w naturze z poziomych gałęzi opuszcza pionowe pędy, które wrastają w ziemię i stają się dodatkowym przewodnikiem wody oraz składników mineralnych. Dojrzałe drzewo zajmuje teren o średnicy około 500 m. Figowiec posiada czerwone owoce zebrane po 2 razem.

Wymagania: łatwy w uprawie

Stanowisko: jasne, widne, bez bezpośrednich ostrych promieni słonecznych; nie toleruje przeciągów reagując na nie zrzucaniem liści

Gleba: podłoże uniwersalne do roślin doniczkowych

Woda: latem podlewanie do dwóch razy w tygodniu umiarkowane, zimą raz w tygodniu; lubi wysoką wilgotność powietrza

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest konkretna roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Duży Fikus Amstel King Drzewko, Wielki Ficus Amstel King drzewko, Duży Figowiec Amstel King drzewko, sklep z ekskluzywnymi roslinami online Kraków

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

987
Nowy produkt
1 szt.

9 innych produktów w tej samej kategorii: