• Nowy

Philodendron Selloum 'Hope' Filodendron

1053
Nowy produkt

Filodendron Selloum Hope, Philodendron Selloum Hope, Filodendron Podwójnie pierzasty Hope.

  • śr. donicy 21 cm, wys. 65 cm
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Philodendron Selloum Hope, Filodendron Selloum Hope, Filodendron Podwójnie pierzasty Hope.

Opis: . Jego liście są proste, duże, głęboko powcinane (pierzaste) i zazwyczaj opadające. Łodygi na których znajdują się liście wyrastają z pnia o bardzo dekoracyjnym wyglądzie (okrągłe oczka - ślady po starszych liściach, które wraz z wiekiem rośliny zamierają). Roślina rośnie w naturalnym środowisku w miejscach od słonecznego do cienistego

Pochodzenie: Tropikalna część Ameryki, Brazylia, Boliwia, Gujana, Wenezuela, Paragway.

Wymagania: Filodendron ten jest bardzo tolerancyjny. Przy podwyższonej wilgotności będzie tworzył korzenie powietrzne, które będą ozdobnym dodatkiem do pnia rośliny.

Pielęgnacja: Filodendron ten lubi kiedy zraszamy mu liście. Podlewamy umiarkowanie latem, zimą natomiast rzadziej. Dokarmiamy zalecaną przez producenta dawką nawozu do roślin zielonych.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Philodendron Selloum Hope, Filodendron Selloum Hope wysyłka internetowa online Kraków sklep, Filodendron Podwójnie pierzasty Hope

Kup Philodendrona Selloum Hope, Filodendrona Selloum Hope, Filodendrona podwójnie pierzastego Hope. - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1053
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: