Scindapsus Aureum - na paliku - Epipremnum złociste

532
Nowy produkt

Epipremnum Złociste na paliku, Scindapsus złocisty na paliku, Scindapsus Aureum na paliku, Epipremnum Aureum na paliku, Ołustek - na paliku kokosowym.

  • śr. donicy 24 cm, wys. 130 
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Epipremnum Złociste na paliku, Scindapsus złocisty na paliku, Scindapsus Aureum na paliku, Epipremnum Aureum na paliku, Ołustek - na paliku kokosowym

Jest bardzo popularną rośliną za względu na małe wymagania. Łatwo przystosowuje się do trudniejszych warunków świetlnych. Jego ozdobą są ładne, sercowate liście. Pnącze to jako roślina doniczkowa żyje wiele lat. 

Miejsce uprawy : Jasne do półcienistego.

Podlewanie : Umiarkowanie, podłoże powinno być stale lekko wilgotne. W zimie podlewamy oszczędniej. Roślina nie toleruje zastoin wody na podstawce.

Ciekawostka : Pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka. Redukuje uczucie napięcia.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Poniżej przykładowa roślina w rozmiarze:
śr. donicy 24 cm, wys. 140 cm

scindapsus aureum, epipremnum aureum, Epipremnum złociste, scindapsus złocisty roślina łatwa w uprawie pnącze

Poniżej przykładowe rośliny różnych losowych w rozmiarach:

Epipremnum Złociste, Scindapsus złocisty, Scindapsus Aureum, Epipremnum Aureum, Ołustek, duże rolsiny doniczkowe sklep

Epipremnum Złociste na paliku, Scindapsus złocisty na paliku, Scindapsus Aureum na paliku, Epipremnum Aureum na paliku sklep online z roślinami

Scindapsus, Epipremnum, Scindapsus Aureum na paliku, Epipremnum Aureum na paliku

Kup Epipremnum Złociste na paliku, Scindapsusa złocistego na paliku, Scindapsusa Aureum na paliku, Epipremnum Aureum na paliku, Ołustka - na paliku kokosowym - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

532
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: