Wielka Strelicja Biała ‘Nicolai‘ duża Strelitzia

940
Nowy produkt

Wielka Strelicja Nicolai, duża Strelitzia Nicolai, wielka Strelicja Biała.

  • śr. donicy 30 cm, wys. 200 cm - tylko odbiór osobisty
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Wielka Strelicja Nicolai, duża Strelitzia Nicolai, wielka Strelicja Biała.

Niezwykły kształt kwiatu sprawił, iż nazywa się tą roślinę rajskim ptakiem. W naturalnych warunkach strelicja Nicolai dorasta 12 metrów wysokości i 4 metrów szerokości. Kwiaty rośliny wychylają się stopniowo z łódeczkowatej okrywy kwiatostanowej i bardzo obficie wydzielają nektar, który wabi ptaki.  Kwiaty tworzą pióropuszowate kwiatostany przypominające głowę ptaka z białym grzbietem i fioletowy dziobem. Roślina pochodzi z południowych regionów Afryki. Strelicja  jest wytrzymałą rośliną, którą z powodzeniem można uprawiać w mieszkaniu lub ogrodzie zimowym. Latem roślinę można wynieść na balkon, taras lub do ogrodu.

Miejsce uprawy : roślina potrzebuje dużo światła, także zimą.

Podlewanie : wiosną i latem należy strelicję podlewać obficie, nie należy jednak dopuścić, aby stała w wodzie. Zimą podlewanie ograniczyć.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Poniżej przykładowa roślina w rozmiarze:
śr. donicy 30cm, wys. 200 cm

Wielka Strelicja Nicolai na sprzedaż w sklepie internetowym online w Krakowie, duża Strelitzia Nicolai, wielka Strelicja Biała

Poniżej przykładowa roślina w rozmiarze:
śr. donicy 34cm, wys. 210 cm

Wielka Strelicja Nicolai, duża Strelitzia Nicolai,, sklep z dużymi strelicjami

Poniżej przykładowe rośliny różnych losowych w rozmiarach:

Wielka Strelicja Nicolai, duża Strelitzia Nicolai, wielka Strelicja Biała - jedna rozeta, popularny sklep z roślinami w Krakowie, wysyłka

Kup Wielką Strelicję Nicolai, Dużą Strelitzie Nicolai, Wielką Strelicję Białą - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.
940
Nowy produkt

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii: