• Nowy

Duża Zielistka Sternberga Ocean, Wielkie Chlorophytum

1056
Nowy produkt

Wielka Zielistka Sternberga Ocean, Duże Chlorophytum Comosum Ocean.

  • śr. doniczki 17 cm, wys. 30 cm 
6 szt.
69,50 zł
Brutto

Duża Zielistka Sternberga Ocean, Wielkie Chlorophytum Comosum Ocean.

Ma długie, wąskie i  pasiaste liście, wyrastające z rozety. Wiosną na długich rozłogach pojawiają się białe, niepozorne kwiaty oraz młode rośliny. Zielistka jest długowieczna, odporna na krótkotrwałe przesuszenie podłoża, gorsze warunki świetlne. Znosi też wahania temperatury. Można ją uprawiać na balkonie i tarasie. Roślina pochodzi z Afryki Południowej. Jest bardzo popularną rośliną pokojową o małych wymaganiach. 

Miejsce uprawy : lubi dużo światła, ale dobrze znosi miejsca zacienione i półcieniste (w miejscu ciemniejszym jest bardziej zielona, w miejscu widnym liście przebarwiają się na jaśniejszy kolor). Nie należy stawiać na parapecie okna południowego, ponieważ bezpośrednie promienie słoneczne mogą uszkodzić roślinę. 

Podlewanie: Zielistkę wiosną i latem podlewamy obficie, zimą oszczędniej, pozwalając na lekkie przesuszenie podłoża. Lubi zraszanie (suche powietrze sprzyja zasychaniu końców liści).

Przyjazna dla zwierząt

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Duża Zielistka Sternberga Ocean, Wielkie Chlorophytum Comosum Ocean do kupienia online z wysyłką

Kup Dużą Zielistkę Sternberga Ocean, Wielkie Chlorophytum Comosum Ocean - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1056
Nowy produkt
6 szt.

9 innych produktów w tej samej kategorii: