Euphorbia Tirucalli - Wilczomlecz Ołówkowy

527
Nowy produkt

Roślina Patyczak, Euphorbia Tirucalli, Wilczomlecz Palczasty, Wilczomlecz Ołówkowy.

  • śr. donicy 12 cm, wys. 30 cm
5 szt.
48,00 zł
Brutto

Wilczomlecz Ołówkowy, Euphorbia Tirucalli, Wilczomlecz Palczasty, Roślina  Patyczak.

W mieszkaniu wilczomlecz ten może osiągnąć wysokość 1 metra, a nawet wyżej, jest to jednak roślina dość wolno rosnąca. Wilczomlecz ołówkowy ma silnie rozgałęzione cienkie, wałeczkowate  pędy. Na czubkach pędów pojawiają się drobne listki, które dość szybko opadają. Rodzina wilczomleczy to ponad 2000 gatunków, rośliny pochodzące z rożnych stron świata, głównie z suchych i gorących regionów Afryki i Azji.

Miejsce uprawy : najlepiej czuje się w miejscu dobrze nasłonecznionym.

Podlewanie : podczas wzrostu, wiosną i latem podlewamy umiarkowanie. Z kolejnym podlewaniem należy poczekać do momentu aż wierzchnia warstwa ziemi przeschnie. Zimą należy podlewać sporadycznie, nie dopuszczając jednak do zbyt mocnego przeschnięcia bryły korzeniowej.

Ciekawostka : Wzbogaca powietrze  w tlen i ozon,  poprawia mikroklimat wnętrza. Pozytywnie wpływa na stan psychiczny człowieka oraz na zdrowie fizyczne.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Roślina Patyczak do kupienia w Krakowie z wysyłką online ze sklepu, Euphorbia Tirucalli, Wilczomlecz Palczasty, Wilczomlecz Ołówkowy

Kup  Euphorbie Tirucalli, Wilczomlecza Palczastego, Wilczomlecza Ołówkowego - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

527
Nowy produkt
5 szt.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: