Monstera Deliciosa na paliku - Philodendron Pertusem

922
Nowy produkt

Monstera Deliciosa na paliku, Monstera na paliku, Filodendron dziurawy na paliku, Monstera dziurawa na paliku, Philodendron Pertusem na paliku.

  • śr. donicy 24 cm, wys. 120 cm
1 szt.
398,00 zł
Brutto

Duża Monstera na paliku, Monstera Deliciosa na paliku, Filodendron dziurawy na paliku, Monstera dziurawa na paliku, Philodendron Pertusem na paliku.

Cechą charakterystyczną tej rośliny są jej oryginalne, naturalnie podziurawione liście. Taki kształt liści pomaga przetrwać ulewy oraz silne wiatry, które często zdarzają się w tropikach. W mieszkaniu rzadko można się doczekać mocno podziurawionych liści, te bowiem wyrastają tylko na starszych i mocno rozrośniętych roślinach. Roślina pochodzi z meksykańskich, tropikalnych lasów deszczowych. W naturalnych warunkach jest to pnącze wspinające się po pniach drzew. 

Miejsce uprawy : lubi miejsca jasne, ale nie bezpośrednio nasłonecznione. Toleruje także miejsca lekko zacienione.

Podlewanie: należny utrzymywać średnią wilgotność podłoża.

Ciekawostka : Nawilża powietrze oraz poprawia mikroklimat pomieszczenia.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Poniżej przykładowa roślina w rozmiarze:
śr. donicy 24 cm, wys. 120 cm

Duża Monstera na paliku, Wielka Monstera Deliciosa na paliku do kupienia w sklepie w Krakowie lub internetowo online z wysyłką

Poniżej przykładowe rośliny w różnych losowych rozmiarach:

Monstera Deliciosa na palikuroślina do biura do mieszkanai do firmy do sklepu wysyłka sklep online

Duża Monstera Deliciosa na paliku, duża Monstera na paliku popularna z insta sklep Kraków

Poniżej przykładowe rośliny w różnych losowych rozmiarach:

Monstera na paliku, Filodendron dziurawy na paliku, Monstera dziurawa na paliku, Philodendron Pertusem na paliku, Monstera Deliciosa na paliku, duża monstera Kraków

Kup Dużą Monsterę Deliciosa na paliku, Filodendrona dziurawego na paliku, Monsterę dziurawą na paliku, Philodendrona Pertusem na paliku - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.
922
Nowy produkt
1 szt.

9 innych produktów w tej samej kategorii: