• Nowy

Aglaonema 'Dark Star' Aglonema

1038
Nowy produkt

Aglaonema Dark Star, Aglonema Dark Star.

  • śr. donicy 12 cm, wys. 30 cm

0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Aglonema Dark Star, Aglaonema Dark Star. 

Aglaonema Dark Star jest jedną z kolorowych odmian aglonem o przepięknie wybarwionych liściach, Na zielonym tle pojawiają się czerwone i żółte plamki z przewagą jednak intensywnego koloru czerwonego. Przez środek liścia od ogonka aż po sam koniec widoczna mocno zarysowana czerwona linia. Rośliny z tego gatunku naturalnie występują w lasach deszczowych środkowej Azji. Rosną tam w poszyciu, w warunkach o dużej wilgotności powietrza i niewielkiej ilości światła. Liście aglaonem różnią się zabarwieniem i kształtem, w zależności od gatunku i odmiany. Mogą być one zaokrąglone lub wydłużone, ciemnozielone bądź niebieskawe, gładkie lub ze srebrnoszarym wzorem, a nawet różowo-pomarańczowe. Gatunki o kolorowych liściach lubią miejsca jaśniejsze, natomiast te w odcieniach zieleni – także półcieniste. Aglaonema idealnie sprawdzi się jako roślina do wilgotniejszych pomieszczeń (np. widna łazienka), ale poradzi sobie również w suchym biurze. Jest to roślina bardzo odporna i łatwa w uprawie. 

Wymagania:  łatwa w uprawie

Stanowisko: widne i półcieniste, im bardziej kolorowa odmiana, tym więcej światła potrzebuje, aby się wybarwić

Gleba: uniwersalna

Woda:  podlewanie umiarkowane, średnio raz w tygodniu, gdy wierzchnia warstwa gleby 

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Aglaonema Dark Star rolślina kolekcjonerska Kraków sklep wysyłka online, Aglonema Dark Star

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1038
Nowy produkt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: