• Nowy

Grubosz jajowaty-Drzewko szczęścia-Crassula Ovata

1043
Nowy produkt

Grubosz jajowaty, Drzewko szczęścia, Crassula Ovata.

  • śr. donicy 30 cm, wys. 55 cm - tylko odbiór osobisty
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Drzewko szczęścia, Grubosz jajowaty, Crassula Ovata.

Roślina ta zwana potocznie drzewkiem szczęścia pochodzi z Afryki i jest jedną z najpopularniejszych roślin w naszych domach. Ma mięsiste, owalne, błyszczące liście. Jest długowieczną i łatwą w uprawie rośliną o ile zapewni się jej dostatecznie dużo światła. Dobrze znosi suche powietrze. W sprzyjających warunkach na przełomie zimy i wiosny grubosz może zakwitnąć.

Wymagania:  łatwa w uprawie

Stanowisko: lubi miejsca słoneczne.

Gleba: podłoże do kaktusów i sukulentów

Woda:  podlewanie oszczędne, raz w tygodniu; warto co jakiś czas ustawić doniczkę w misce z wodą, aby roślina uzupełniła ewentualne braki

Ciekawostka : Wpływają pozytywnie na organizm człowieka, poprzez wydzielanie substancji aktywnych biologicznie. Według filozofii feng - shui grubosz pomaga w osiągnięciu sukcesów finansowych.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Grubosz jajowaty, Drzewko szczęścia modna roślina z insta do mieszkanai do firmy do biura, Crassula Ovata

Kup Grubosza jajowatego, Drzewko szczęścia, Crassulę Ovatę - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1043
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: