• Nowy

Aglaomorpha Coronans 'Jim' Paproć

1064
Nowy produkt

Aglaomorpha Coronans Jim, Paproć Aglaomorpha Jim Snake Leaf.

  • Śr. donicy 17 cm, wysokość 50 cm

 

0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Paproć Aglaomorpha Jim Snake Leaf, Aglaomorpha Coronans Jim.

Posiada ciemnozielone, podłużne liście, o niemal skórzastej fakturze, które wyglądem przypominają skórę węża. Piękna odmiana paproci pochodząca z tropikalnych regionów Azji (odmiana pochodzenia ogrodniczego).  Kwitnie w temperaturze od 10°C do 28°C. Paproć epifityczna, która w swoim naturalnym środowisku przylega do gałęzi drzew.

Miejsce uprawy : lubi miejsca ciepłe i wilgotne, powinna stać w miejscu z rozproszonym światłem, nie należy narażać jej na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Podlewanie : w okresie wzrostu podłoże powinno być wilgotne, w zimie podlewanie można nieco ograniczyć. Lubi wilgotne powietrze, więc można ją od czasu do czasu zamgławiać.

Gleba: Lubi wilgotne, dobrze przepuszczalne gleby z przekompostowanymi substancjami organicznymi i dobrym drenażem. Podczas przesadzania do większej doniczki użyj mieszanki do przesadzania storczyków.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Aglaomorpha Coronans Jim modna roślina do domu do biura do mieszkania do kupienia z wysyłką online, Paproć Aglaomorpha Jim

Kup Aglaomorphę Coronans Jim, Paproć Aglaomorphę Jim Snake Leaf - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1064
Nowy produkt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: