• Nowy

Sansevieria ‘Grey Stripe’ Sansewieria

1069
Nowy produkt

Sansewieria Grey Stripe, Sansevieria Grey Stripe, Sanaseweria Grey Stripe.

  • śr. donicy 12 cm, wys. 45 cm
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Sansevieria Grey Stripe, Sansewieria Grey Stripe, Sanaseweria Grey Stripe.

Ma podłużne, sztywne liście o podłużnym, kształcie i ostrych końcówkach, wyrastające z rozety. Ich powierzchnia jest ciemnozielona i połyskująca. Cętkowane obrzeżenie o kremowo-srebrzystych odcieniach dodaje jej wyjątkowości. Jest rośliną odporną na niekorzystne warunki klimatyczne panujące w pomieszczeniach, a także wymagającą minimum pielęgnacji, dlatego od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Sansewieria pochodzi z tropikalnych rejonów Afryki.

Miejsce uprawy : sansevieria jest rośliną bardzo odporną, toleruje praktycznie każde warunki, chociaż najlepiej rośnie w miejscach dobrze oświetlonych.

Podlewanie : rośliny te  podlewamy raczej rzadko, nie tolerują nadmiaru wody.

Ciekawostka : Poprawia powietrze w pomieszczeniu, zmniejszając ilość toksycznych substancji.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sansevieria Grey Stripe modna łatwa w uprawie rolina z insta z wysyłką do domu, Sansewieria Grey Stripe, Sanaseweria Grey Stripe

Kup Sansevierię Grey Stripe, Sansewierię Grey Stripe, Sanasewerię Grey Stripe - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

1069
Nowy produkt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: