Euphorbia Erytrea, Wilczomlecz

428
Nowy produkt

Wilczomlecz, Euphorbia Erytrea.

  • śr. doniczki 19 cm, wys. 70 cm
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Wilczomlecz, Euphorbia Erytrea.

Roślina z rodziny wilczomleczowatych, która obejmuje około 2000 gatunków. Rodzinę tą charakteryzuje duże zróżnicowanie form i obszarów występowania. Są nawet występujące w Polsce jako byliny jednoroczne. Euphorbia erytrea należy jednak do tych przypominających kaktusy. Tak jak jej podobne, występuje na obszarach o ograniczonej ilości wody i dużej ilości światła. Poza kolcami na całej wysokości łodygi, posiada też liście na czubku, które w miarę wzrostu obsychają i odpadają. Roślina pochodzi z suchych obszarów Afryki i Azji. Gatunek ten niezwykle zróżnicowany, jeśli chodzi o wygląd, natomiast wszystkie są długowieczne i łatwe w uprawie.  Euphorbia Erytrea jest rośliną kolumnową o mięsistych pędach. Atrakcyjna ozdoba słonecznych pomieszczeń oraz ogrodu zimowego.

Wymagania:  łatwy w uprawie

Stanowisko – słoneczne, bardzo widne

Gleba – przepuszczalne, np. podłoże do kaktusów i sukulentów

Woda : wiosną i latem podlewamy umiarkowanie, pozwalając za każdym razem aby podłoże przeschło. Zimą podlewamy sporadycznie, nie należy jednak dopuścić do silnego przeschnięcia bryły korzeniowej.

Ciekawostka : Wzbogaca powietrze  w tlen i ozon,  poprawia mikroklimat wnętrza. Pozytywnie wpływa na stan psychiczny człowieka oraz na zdrowie fizyczne.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Poniżej przykładowa roślina w rozmiarze:
śr. donicy 19 cm, wys. 70 cm

Wilczomlecz, Euphorbia Erytrea, rośliny do nasłonecznionych miejsc, skulent kaktus

Poniżej przykładowe rośliny w różnych losowych rozmiarach:

Wilczomlecz, Euphorbia Erytrea, duży kaktus

euforbia-erytera-wiczomlecz

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

428
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: