Euphorbia Ingens, Wilczomlecz Wielki

429
Nowy produkt

Wilczomlecz Wielki, Euphorbia Ingens.

0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Wilczomlecz Wielki, Euphorbia Ingens.

Roślina występuje na pustyniach Afryki, Madagaskaru i wyspy Cejlon.  Rośliny  te prawie nie posiadają liści, lecz mięsiste zielone łodygi, magazynujące wodę na okres jej niedoboru. Zaliczane są do sukulentów i wszystkie gatunki wilczomleczy posiadają trujący sok mleczny. Jednym z najatrakcyjniejszych gatunków jest Euphorbia Ingens, dorastający sporych rozmiarów wilczomlecz o zielonych, lśniących, grubych łodygach.

Miejsce uprawy : jasne, słoneczne, także zimą. W miejscach zacienionych giną.

Podlewanie : podczas wzrostu - wiosną i latem podlewamy umiarkowanie, pamiętając by przed następnym podlewaniem lekko przesuszyć podłoże. Zimą podlewamy rzadko, zależnie od temperatury w pomieszczeniu. Nie zraszamy.

Ciekawostka : Wzbogaca powietrze  w tlen i ozon,  poprawia mikroklimat wnętrza. Pozytywnie wpływa na stan psychiczny człowieka oraz na zdrowie fizyczne.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Wilczomlecz Wielki,Euphorbia Ingens

Filtr roślin.

Roślina / Rośliny:

do miejsc słonecznych

do miejsc widnych

sukulent / skukulenty

łatwa - łatwe w uprawie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

429
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: