Duży Philodendron ‘Scandens’ Filodendron pnący na metalowej kracie

440
Nowy produkt

Duży Filodendron Scandens na stelażu, duży Filodendron Pnący, duzy Philodendron Scandens na metalowej kracie.

  • śr. donicy 27 cm, wys. 130 cm tylko odbiór osobisty
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Duży Filodendron Scandens na stelażu, duży Filodendron Pnący, duzy Philodendron Scandens na metalowej kracie.

Roślina z rodziny obrazkowatych pochodząca natywnie z rejonów centralnej Ameryki i Karaibów. Jak większość filodendronów występuje w formie pnącza, które można również hodować w swobodnym zwisie. Sercowate liście tej rośliny potrafią osiągać nawet 30 cm długości jednak jedynie w formie pnącej. W formie zwisającej roślina będzie miała drobne listki. Minimalna temperatura potrzebna jej do przetrwania to 15 stopni Celsjusza. Posiada udowodnione właściwości trujące dla gryzoni. Na temat kotów i innych milusińskich wciąż nie ma jednoznacznych wyników badań.

Wymagania:  łatwy w uprawie

Stanowisko – od widnego do półcienistego

Gleba – przepuszczalna, np. uniwersalna z domieszka perlitu

Woda – podlewanie raz w tygodniu niewielką dawką wody i dopiero po sprawdzeniu czy gleba przeschła; przy zbyt niskiej wilgotności powietrza końcówki liści mogą delikatnie przysychać

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. N terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Poniżej przykładowa roślina w rozmiarze:
śr. donicy 27cm, wys. 120 cm

Duży Filodendron Scandens na stelażu, duży Filodendron Pnący, duzy Philodendron Scandens na metalowej kracie, duże rośliny sklep Kraków

Poniżej przykładowa roślina w rozmiarze:
śr. donicy 30 cm, wys. 160 cm

Filodendron Scandens, Filodendron Pnący, Philodendron Scandens

Kup Dużego Filodendrona Scandens na stelażu, dużego Filodendrona Pnącego, dużego Philodendrona Scandens na metalowej kracie - sprzedaż internetowa online z wysyłką lub stacjonarnie w Krakowie

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

440
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: