Paproć, Nefrolepis Wyniosły, Nephrolepis Exaltata

497
Nowy produkt

Paproć, Nefrolepis Wyniosły, Nephrolepis Exaltata.

  • śr. donicy 21 cm
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Paproć, Nefrolepis Wyniosły, Nephrolepis Exaltata.

Roślina ta pochodzi z tropikalnych stref Ameryki Południowej. Nefrolepis to bardzo popularna paproć, od lat uprawiana w mieszkaniach. Zależnie od odmiany, ma żywo zielone liście różnej długości, pierzaste, kędzierzawe, pofalowane lub strzępiaste. Paproć jest gatunkiem niezbyt wymagającym, ale należy jej zapewnić dość dużo wilgoci. Odpowiednio pielęgnowana ładnie rośnie przez wiele lat.

Miejsce uprawy : Nefrolepis lubi światło rozproszone, toleruje też miejsca cieniste i półcieniste. Można postawić na parapecie wschodnim lub północnym, w kuchni lub w widnej łazience (gdzie wilgoć jest zwykle większa, niż w innych pomieszczeniach). 

Podlewanie : Obficie i systematycznie przez cały czas. Nie dopuszczamy do przesuszenia podłoża, również roślina nie powinna stać w wodzie. Woda powinna być miękka, odstała. Nephrolepis bardzo dobrze reaguje na częste zraszanie. 

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Paproć, Nefrolepis Wyniosły, Nephrolepis Exaltata, paprocie modne rośliny sklep Kraków wysyłka roślin

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

497
Nowy produkt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: