Philodendron 'Selloum' Filodendron Podwójniepierzasty

660
Nowy produkt

Filodendron Selloum , Philodendron Selloum, Filodendron Podwójniepierzasty, Philodendron Bipinnatifidum, Thaumatophyllum Bipinnatifidum.

  • śr. donicy 24 cm, wys. 110 cm
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Filodendron Selloum , Philodendron Selloum, Filodendron Podwójniepierzasty, Philodendron Bipinnatifidum, Thaumatophyllum Bipinnatifidum. 

Pochodzenie: Tropikalna część Ameryki, Brazylia, Boliwia, Gujana, Wenezuela, Paragway.

Opis: Roślina rośnie w naturalnym środowisku w miejscach od słonecznego do cienistego. Jego liście są proste, duże, głęboko powcinane (pierzaste) i zazwyczaj opadające. Łodygi na których znajdują się liście wyrastają z pnia o bardzo dekoracyjnym wyglądzie (okrągłe oczka - ślady po starszych liściach, które wraz z wiekiem rośliny zamierają).

Wymagania: Filodendron ten jest bardzo tolerancyjny. Przy podwyższonej wilgotności będzie tworzył korzenie powietrzne, które będą ozdobnym dodatkiem do pnia rośliny.

Pielęgnacja: Filodendron ten lubi kiedy zraszamy mu liście. Podlewamy umiarkowanie latem, zimą natomiast rzadziej. Dokarmiamy zalecaną przez producenta dawką nawozu do roślin zielonych.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Filodendron Selloum , Philodendron Selloum, kwiaty, rośliny, doniczkowe, świat roslin

Filtr roślin.

Roślina / Rośliny:

do miejsc widnych

do miejsc półcienistych / cienia

oczyszczająca - oczyszczające powietrze

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

660
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: