Duży Fikus ‘Amstel King' Wielki Ficus drzewko

987
Nowy produkt

Duży Fikus Amstel King Drzewko, Wielki Ficus Amstel King drzewko, Duży Figowiec Amstel King drzewko.

  • śr. donicy 34 cm, wys.160 cm tylko odbiór osobisty
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Duży Fikus Amstel King Drzewko, Wielki Ficus Amstel King drzewko, Duży Figowiec Amstel King drzewko.

Fikus Amstel King charakteryzuje się wąskimi podłużnymi liśćmi, w kolorze ciemnej zieleni, choć młode maja odcień miedziany. Należy on do rodziny morwowatych i pochodzi z terenów Indii oraz Pakistanu, gdzie jest czczony przez wyznawców hinduizmu. W warunkach domowych osiąga rozmiary niewielkiego drzewka. Jednak w naturze z poziomych gałęzi opuszcza pionowe pędy, które wrastają w ziemię i stają się dodatkowym przewodnikiem wody oraz składników mineralnych. Dojrzałe drzewo zajmuje teren o średnicy około 500 m. Figowiec posiada czerwone owoce zebrane po 2 razem.

Wymagania: łatwy w uprawie

Stanowisko: jasne, widne, bez bezpośrednich ostrych promieni słonecznych; nie toleruje przeciągów reagując na nie zrzucaniem liści

Gleba: podłoże uniwersalne do roślin doniczkowych

Woda: latem podlewanie do dwóch razy w tygodniu umiarkowane, zimą raz w tygodniu; lubi wysoką wilgotność powietrza

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest konkretna roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Duży Fikus Amstel King Drzewko, Wielki Ficus Amstel King drzewko, Duży Figowiec Amstel King drzewko, sklep z ekskluzywnymi roslinami online Kraków

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

987
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: