Duża Strelicja Królewska, wielka Strelitzia Reginae

927
Nowy produkt

Duża Strelicja Królewska, wielka Strelitzia Reginae.

  • śr. donicy 35 cm, wys. 140 cm - tylko odbiór osobisty
0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Duża Strelicja Królewska, wielka Strelitzia Reginae.

Kwiaty rośliny wychylają się stopniowo z łódeczkowatej okrywy kwiatostanowej i bardzo obficie wydzielają nektar, który wabi ptaki. W warunkach naturalnych pędy kwiatostanowe dorastają 2 m wysokości, a liście strelicji podobne do liści banana są niewiele niższe. Kwiaty tworzą pióropuszowate kwiatostany w kolorze pomarańczowym.  Strelicja królewska jest wytrzymałą rośliną, którą z powodzeniem można uprawiać w mieszkaniu lub ogrodzie zimowym. Latem roślinę można wynieść na balkon, taras lub do ogrodu. Roślina pochodzi z południowych regionów Afryki. Niezwykły kształt kwiatu sprawił, iż nazywa się tą roślinę rajskim ptakiem.

Miejsce uprawy : roślina potrzebuje dużo światła, także zimą.

Podlewanie : wiosną i latem należy strelicję podlewać obficie, nie należy jednak dopuścić, aby stała w wodzie. Zimą podlewanie ograniczyć.

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalną donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  internetowy sklep z roślinami – rośliny online, sklep z roślinami online, sprzedaż roślin online - wysyłka roślin. Sklep z roślinami - sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58.

Na zdjęciach widoczna jest przykładowa roślina wystawiona na sprzedaż,  na życzenie Klienta wysyłamy dodatkowe zdjęcia konkretnej rośliny.

Sprzedaż tylko stacjonarna w sklepie Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58, lub odbiór osobisty, także odpłatny transport naszym samochodem w promieniu ok. 50 km. Na terenie Krakowa dostawa GRATIS!!!

Duża Strelicja Królewska, wielka Strelitzia Reginae, najpiękniejsze rośliny sklep Kraków, wysyłka roślin

Duża Strelicja Królewska, wielka Strelitzia Reginae, rośliny reprezentacyjne, rośliny doi biura do firmy sklep Kraków

  • Najlepsza jakość roślin  NAJLEPSZA JAKOŚĆ    Rośliny tylko od sprawdzonych dostawców.
  • bezpieczna dostawa   BEZPIECZNA DOSTAWA    Szybka dostawa zaufanym, sprawdzonym kurierem.
  • wsparcie klienta   WSPARCIE KLIENTA    Udzielamy porad w zakresie uprawy i pielęgnacji zakupionych roślin.

927
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: